تردمیل پاور فرست T1500e

دوشنبه 2 مهر 1397
16:14
هایپرجیم

تردمیل پاور فرست T1500e در کشور تایوان ساخته و طراحی شده است و با قدرت موتور 2 الی 4 اسب بخار DC الکترو موتور و ابعاد تسمه 51×146 سانتی متر که فضای خوبی برای دویدن شما فراهم می کند تا وزن 130 کیلوگرم را متحمل می شود. شیب برقی این تردمیل به صورت اتوماتیک و با فشار یک دکمه تا 12 درصد قابل تنظیم است. حداکثر سرعت کاربر بر روی این دستگاه به 18 کیلومتر در ساعت می رسد.

این تردمیل با ابعاد 187×87×135 سانتی متر و وزن 86.1 کیلوگرم قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است. 21 برنامه کامپیوتری از پیش تعیین شده، مجهز بودن به موتور DC که موجب صرفه جویی در مصرف برق می شود، دارا بودن ضربه گیر که از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، ضربه گیر کف که مانع ایجاد سر و صدا می شود، نوار نقاله استاندارد، مجهز بودن به کلید اضافه بار، دارا بودن محل نگهداری بطری آب، مجهز بودن به سیستم ترمز ایمنی جهت توقف سریع دستگاه، اسپیکر، قابلیت اتصال به mp3 player، در دسترس بودن کلید تنظیم شیب و تنظیم سرعت، برنامه هایی همچون برنامه سنجش چربی یا همان Body Fat براساس وزن، سن، جنسیت و قد، برنامه شبیه سازی تپه نوردی، شبیه سازی کوه پیمایی، برنامه شبیه سازی کوه نوردی، برنامه کالری سوزی، برنامه زمان و ارتفاع معین، برنامه انرژی مصرفی، دویدن متناوب، 2 برنامه مخصوص پیاده روی، برنامه ضربان قلب، برنامه چربی سوزی و 5 برنامه شخصی ویژه از دیگر امکانات این دستگاه محسوب می شود.

مانیتور آن مدت تمرین، مسافت پیموده شده، مقدار کالری مصرف شده، میزان ضربان قلب کاربر، شیب دستگاه و برنامه در حال اجرا را نشان می دهد. تردمیل پاورفرست T1500e شامل یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.


[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات